29 вересня учні 4-Б класу (класовод П.М.Тряпкіна ) та зав. бібліотекою В.М.Топчій відзначили Всеукраїнський день бібліотек, інсценізувавши п’єсу «Казкова ніч у бібліотеці». Діти поринули у незвичайний світ гри-казки.

Школярі вжилися у свої ролі та показали неабияку майстерність. Яскраві костюми підкреслили дійство п’єси- казки. Гномики співали веселі повчальні пісні та частівки, що виховували у дітей бережне ставлення до книги. Мудра сова перевірила знання прислів’їв та приказок про книги, а лисичка загадала загадки. Учні, які були в ролі книг, поскаржилися на дітей, які неохайно ставляться до книг, псують їх, а помічники «книжкового лікаря»: папір, клей, ножиці, гумка, обкладинка, закладка показали дітям, як рятувати книги, які потрапили до рук нечепур.

У дійстві брали участь усі учні класу. Школярі довели, що вони не тільки захисники книги, а й гарні актори, вправні танцюристи і співаки.

/Files/images/bbloteka/vsesvtny_den_bblotek/DSCN0120.JPG/Files/images/bbloteka/vsesvtny_den_bblotek/DSCN0144.JPG/Files/images/bbloteka/vsesvtny_den_bblotek/DSCN0148.JPG /Files/images/bbloteka/vsesvtny_den_bblotek/DSCN0126.JPG/Files/images/bbloteka/vsesvtny_den_bblotek/DSCN0130.JPG/Files/images/bbloteka/vsesvtny_den_bblotek/DSCN0141.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 112

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.