/Files/images/BiBlio/den_pamyat_jertv_golodomoru_ta_poltichnih_represy/DSCN2670.JPG/Files/images/BiBlio/den_pamyat_jertv_golodomoru_ta_poltichnih_represy/DSCN2673.JPG/Files/images/BiBlio/den_pamyat_jertv_golodomoru_ta_poltichnih_represy/DSCN2675.JPG/Files/images/BiBlio/den_pamyat_jertv_golodomoru_ta_poltichnih_represy/DSCN2676.JPG/Files/images/BiBlio/den_pamyat_jertv_golodomoru_ta_poltichnih_represy/DSCN2683.JPG/Files/images/BiBlio/den_pamyat_jertv_golodomoru_ta_poltichnih_represy/DSCN2686.JPG

День пам’яті жертв голодомору та політичних репресій

Кажуть, що минуле не належить нікому зокрема. Воно — надбання нинішніх і майбутніх поколінь, бо саме їм належить винести з нього всі найсерйозніші уроки, щоб подібні людські трагедії не повторилися. Ніде і ніколи! 24 листопада в нашій державі буде відзначатися День пам’яті жертв голодомору та політичних репресій. Народ України схиляє голову, перед трагічною сторінкою свого життя. 1932 рік… тридцять… чорний рік. Прах семи з половиною мільйонів стукає в наші серця; їх ніхто не судив, отже, ніхто не реабілітує. Ніхто, крім нас з вами, їхніх співвітчизників і довговічних боржників. Сьогодні ми вшановуємо пам’ять жертв Голодомору 1932 — 1933 років. Кожен із нас переосмислює нашу історію, трагічні її сторінки, які примушують стискатися людські серця. Одна з найстрашніших таких сторінок — Голодомор, який призвів до небачених безневинних жертв.

З приводу цих трагічних роковин у шкільній бібліотеці представлена книжкова виставка «Україна пам’ятає». Завітавши до бібліотеки, учні 2-А класу (класний керівник Здерок Л.Д.), звернули увагу на книги про трагічні події голодомору в Україні, дізналися про винних страшних років та наслідки для українського народу.

Кiлькiсть переглядiв: 109

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.