Всеукраїнський тиждень права

2018-12-17

/Files/images/vseukranskiy_tijden_prava/DSCN2688.JPG

/Files/images/vseukranskiy_tijden_prava/DSCN2692.JPG/Files/images/vseukranskiy_tijden_prava/DSCN2695.JPG/Files/images/vseukranskiy_tijden_prava/DSCN2699.JPG/Files/images/vseukranskiy_tijden_prava/DSCN2703.JPG/Files/images/vseukranskiy_tijden_prava/DSCN2706.JPG/Files/images/vseukranskiy_tijden_prava/DSCN2709.JPG/Files/images/vseukranskiy_tijden_prava/DSCN2710.JPG/Files/images/vseukranskiy_tijden_prava/DSCN2724.JPG/Files/images/vseukranskiy_tijden_prava/DSCN2727.JPG/Files/images/vseukranskiy_tijden_prava/DSCN2731.JPG

Всеукраїнський тиждень права

У рамках Всеукраїнського тижня права, 14 грудня у 10-Б класі вчителем Н.П.Запорожченко проведений брейн-ринг «Турнір юних правознавців».

Метою заходу було популяризувати правові знання, формувати правову культуру серед учнівської молоді, правові знання та навички правомірної поведінки для реалізації своїх прав та обов’язків. Пізнавально - навчальні ігри: «Вірю-не вірю», «Юридичні анаграми», «Хрестики – нулики», «Юридичні ситуації», «Естафета» викликали інтерес до правової освіти, стимулювали до необхідності вивчення своїх правових знань. Старшокласники підготували для учнів школи куточок правової освіти « Хочу жити в правовій державі». У шкільній бібліотеці діє книжкова виставка «Правові знання - школярам та їх батькам».

Кiлькiсть переглядiв: 144

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.