• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Zoom-конференція Нововоронцовської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 як учасника п'ятої хвилі програми підтримки освітніх реформ в Україні "Демократична школа"

Zoom-конференція Нововоронцовської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 як учасника п'ятої хвилі програми підтримки освітніх реформ в Україні "Демократична школа"

2020-04-27

/Files/images/5_hvilya/1.jpg

Карантин триває, але навчання продовжується!

27 квітня 2020 року о 10.00 відбулася zoom-конференція Нововоронцовської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 як учасника п'ятої хвилі програми підтримки освітніх реформ в Україні "Демократична школа". Під час тренінгу розглянуто та опрацьовано Закон України "Про повну загальну середню освіту" та "Абетку для директора".

Групи "Адміністрація", "Учителі", "Батьки", "Учні" розглядали інновації закону, які стосуються саме їхньої групи, заповнювали таблиці, вказували ризики нових змін та шляхи їх подолання.

Під час зустрічі тренери Олег Охредько та Ольга Худенко навчили нас працювати з використанням таких інструментів, як Ментиметр (програма для візуалізації відповідей) та Google-диск.

Щиро вдячні нашим тренерам за цікаву зустріч!!!

/Files/images/5_hvilya/2.jpg/Files/images/5_hvilya/3.jpg/Files/images/5_hvilya/4.jpg/Files/images/5_hvilya/5.jpg/Files/images/5_hvilya/6.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 96

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.