/Files/images/onr_nadya/IMG_20150928_102114.jpg

Вибори лідерів учнівського самоврядування.

У кожної генерації є свої лідери – люди, які визначають обличчя часу, змінюють життя, активно впливають на його зміни. Яким буде 2015-2016 навчальний рік у нашій школі, залежить від нас із вами. І тут потрібні не тільки приклади, а й цілеспрямована робота щодо підтримки активної та рішучої молоді. Хочеться, діти, щоб ви будували своє майбутнє свідомо, щоб поставлені цілі були гідними та високими, а ваші справи приносили користь суспільству. Нарешті 24 вересня відбулася учнівська конференція у нашій школі, на якій був обраний актив шкільного самоврядування. Цього року на президента школи балотувалось два кандидата: Череватюк Діана (10-А кл.) та Кріпак Олександра (9-А кл.). За підсумками голосування перемогу здобула Кріпак Олександра. Віце-президентом ОНР «Надія» обрано її однокласницю Білоконь Аліну. Сподіваємось, що ця парочка нас не підведе.

Делегати від класів обрали також голів департаментів та їх заступників:

· Департамент навчання і творчості: голова – Лаврик Тетяна (10-А кл.), заступники – Череватюк Діана (10-А кл.) та Калька Наталя (7-Б кл.).

· Департамент преси: голова – Чорноморець Владислава (11 кл.),

заступник – Антощенко Вікторія (10-А кл.)

· Департамент друзі малюків: голова – Подухайло Діана (8-Б кл.), заступник – Цип’ящук Вікторія (8-Б кл.)

· Департамент санітарно-господарчій: голова – Пузенко Каріна (7-Б кл.), заступник – Хома Аліна (7-Б кл.).

· Департамент культури, спорту та відпочинку: голова – Дунська Анастасія (11 кл.), заступник – Бриж Вікторія (11 кл.).

Отримався чисто дівочий актив школи. Хлопці, ви де!? У своїх передвиборчих програмах наші нині обрані активісти запропонували:

· Зробити рейтинг успішності по класах.

· Проводити тематичні дні з шкільних предметів.

· Популяризувати здоровий спосіб життя.

· Розвивати волонтерський рух.

Я, як педагог-організатор подякувала за сумлінну роботу в учнівському самоврядуванні минулого навчального року Заглинській Альоні (9-Б кл.), яка очолювала департамент культури і змогла організувати і провести вечір «МІС Школи 2015», концерт привітання до Дня вчителя та 8 березня, вітальну програму для випускників далекого 1975 року; Бриж Вікторії (11 кл.) та Онишкевич Каріні (9-Б кл.), які очолювали департамент преси: випущенно 7 номерів газети «Шкільне свічадо» проведено конкурси плакатів до Дня вчителя, Нового року, 8 березня, до дня довкілля; Тюріній Ксенії (10-Б кл.), яка сама весь рік тягнула роботу санітарно- господарчого департаменту.

Хочу вірити, що новообрана рада президента ОНР «Надія» буде лідером за яким підуть. Лідери учнівського самоврядування – це рушійна сила нашої дитячо-юнацької організації незалежних республік «Надія». Лідери – це законодавча та виконавча влада, що запланували, те і відпрацьовують. Усім відомо, що лідер – людина, яка здатна повести за собою, пробудити інтерес до певної справи або перекреслити те, що запропонували, і зробити своє.

Моє завдання - допомогти учням, яким дана божа іскра лідерства зробити так, щоб починаючи з 5 класу, дитина прагнула працювати в ОНР «Надія», щоб вона могла сміливо балотуватись у 8-10 класах у президенти нашої шкільної учнівської організації.

Жовтоног Р. П.,педагог-огранізатор

Кiлькiсть переглядiв: 503

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.