/Files/images/_den_meninnika/виховна робота 2.jpg

/Files/images/_den_meninnika/11.jpg

Виховання – багатогранний і складний процес, значення якого неможливо переоцінити.Він передбачає формування у дитини єдиної системи цінностей і соціальних компетенцій. А це і ставлення до себе і своїх батьків, відношення до природи, суспільства, своєї країни тощо.

Система виховної роботи закладу заснована на ідеї педагогіки життєтворчості, сприяє становленню і розвитку особистості школяра, створенню ситуації успіху та самореалізації дитини. У закладі створено громадсько-освітній простір виховання підлітків: виховання в атмосфері добра і творчості, взаємодопомоги і взаємоповаги, що дає суспільству модель ціннісних відносин.

Метою виховної роботи школи є виховання громадянина України – носія цінностей та загальнолюдських надбань.

/Files/images/_den_meninnika/2_1.png/Files/images/_den_meninnika/skhema4.jpg

Система виховної роботи школи забезпечує:
активне залучення до процесу виховання батьківської громадськості;організацію методичної роботи з актуальних проблем виховання з педагогами, класними керівниками;розвиток активності школярів у різних видах діяльності та творчий розвиток здібностей, інтересів особистості у позанавчальній діяльності;згуртовування учнівських колективів навколо організації колективних творчих справ, участь у проектах;соціальну захищеність і підтримку учнів;співпрацю з дитячими молодіжними та громадськими організаціями, об’єднаннями, колективами;співробітництво з правоохоронними органами, соціальними службами з питань організації правової освіти, профілактичної роботи серед школярів;концентрацію сил педколективу за пріоритетними напрямками виховної роботи.
/Files/images/_den_meninnika/проблеми сьогодення.jpg

/Files/images/_den_meninnika/чтруктура.jpg
/Files/images/_den_meninnika/tiger-1433492188.jpg
Кiлькiсть переглядiв: 244

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.